eko-żywność
czysta woda
suplementy

Tu znajdziesz

To co służy zdrowiu!

Paweł Bilski
https://pawelbilski.pl
tel. 509 714 295
e-mail:

Tu znajdziesz

Newsletter >>>

Każdy kto jest zainteresowany i chciałby być na bieżącą z tym co dzieje się w Coral Clubie, może mieć dostęp do tych informacji po zarejestrowaniu się.

Coral Club Polska
Facebook

dodano: 2015-09-26.

więcej ...

"Nieżywi lekarze nie kłamią".

Przedstawiamy Państwu artykuł napisany na podstawie wystąpienia Joela Wollesa.

dodano: 2015-10-16.

więcej ...

Jak zamawiać produkty
zobacz prezentację ->

Jak rejestrować w Coralu
zobacz prezentację ->

Adresy Coral Clubu
ściągnij plik ->

Produkty

Vitashower

Vitashower

Urządzenie Vitashower przeznaczone jest do używania w charakterze nasadki na prysznic. Urządzenie składa się z korpusu, którego jeden koniec posiada zewnętrzny a drugi wewnętrzny gwint. Rozmiar gwintu jest równy ½ cala i pokrywa się z gwintem na giętkim wężu prysznica. Kierunek ruchu wody wskazany jest przy pomocy strzałki na korpusie turbulizatora, który znajduje się wewnątrz urządzenia.

Urządzenia z serii Vital Water mają na celu odbudowę parametrów energoinformacyjnych i molekularnej struktury wody, jej ożywczej siły. Korzystać z tej wody można w każdym miejscu: w domu, na przyjęciach, w innym mieście czy kraju, na wakacjach i w pracy.

Urządzenia zmieniają skażoną w wyniku negatywnego oddziaływania (pole elekromagnetyczne i akustyczne, znaczne wahania ciśnienia i temperatury) strukturę wody i przekazują jej dodatkową energię.

Wszystkie urządzenia, niezależnie od budowy, mają metalowy pojemnik (cylinder) wykonany ze specjalnej stali nierdzewnej, wewnątrz której znajduje się wzorzec wody ustrukturowanej. Wzorzec to mieszanina złożona z kilku znanych na całym świecie leczniczych źródeł wodnych, które znajdują się w Alpach Austriackich i na równinie euroazjatyckiej. Posiada on wysoką zawartość energetyczną i uporządkowaną strukturę molekularną. Cylinder metalowy jest namagnesowany polem magnetycznym zgodnym z parametrami naturalnego pola magnetycznego Ziemi i znajduje się z nim w rezonansie. Wokół dipola ustrukturowanej wody istnieje słabe pole magnetyczne, które w wyniku zjawiska rezonansu nabiera ogromnej mocy.

Woda z wodociągu, przechodząc przez korpus urządzenia ulega zmiękczeniu, zmienia swoją strukturę i energetyzuje się w mikrowirowych przepływach (turbulizacja wg. V. Schaubergera). Taka woda nabiera cech naturalnej źródlanej wody i ma większą zawartość energetyczną w porównaniu z wodą wyjściową. Korzystanie z tej wody przyczynia się do poprawy stanu naskórka i włosów, zatrzymuje powstawanie nawaru i rdzewienia w systemach komunikacji wodociągowej, elementach grzewczych zmywarek i pralek oraz na naczyniach i bieliźnie, zmniejsza zużycie środków myjących i energii elektrycznej.

polecający : *

e-mail odbiorcy: *

Gdzie szukać:    wiedzy   |   informacji   |   wolności

Warto odwierdzić:   Coral Club   pawelbilski.pl

© Copyright PaBil 2010. Projekt i wykonanie: Rafał Dudek